Management

Alwies Hermans
Management

  alwies@decovik.nl

Estrella Hermans
Management

  estrella@decovik.nl

Financieel / Administratief

Max Kreunen
Financial controller

  max@decovik.nl
☏  0575 – 45 15 02 , keuzetoets 6
Telefoon Symbool Afbeeldingen - Gratis downloaden op Freepik  06 – 22 87 07 89

Thea den Boer
Directiesecretaresse

  thea@decovik.nl
☏  0575 – 45 15 02 , keuzetoets 5

Grond- en sloopwerk / Transport

André Luesink
Planning grond- en sloopwerk / transport

  andre@decovik.nl
☏  0575 – 45 15 02 , keuzetoets 2
Telefoon Symbool Afbeeldingen - Gratis downloaden op Freepik  06 – 12 24 68 81

Johan Lusink
Uitvoerder


  johan@decovik.nl
Telefoon Symbool Afbeeldingen - Gratis downloaden op Freepik  06 – 15 01 10 64

Roland Reuterink
Commercieel medewerker


  roland@decovik.nl
Telefoon Symbool Afbeeldingen - Gratis downloaden op Freepik  06 – 12 11 43 60

Asbestsanering

Martijn Duinkerken
Projectleider asbestsanering

  martijn@decovik.nl
☏  0575 – 45 15 02 , keuzetoets 4
Telefoon Symbool Afbeeldingen - Gratis downloaden op Freepik  06 – 13 11 15 27

Michiel Tichelman
Werkvoorbereider asbestsanering

  michiel@decovik.nl
☏  0575 – 45 15 02 , keuzetoets 4
Telefoon Symbool Afbeeldingen - Gratis downloaden op Freepik  06 – 13 05 96 07

Agrarisch loonwerk

Erwin Boerkamp
Planning loonwerk

  erwin@decovik.nl
☏  0575 – 45 15 02 , keuzetoets 1
Telefoon Symbool Afbeeldingen - Gratis downloaden op Freepik  06 – 12 03 33 12

Gertjan Brandenbarg
Planning loonwerk

  gertjan@decovik.nl
☏  0575 – 45 15 02 , keuzetoets 1
Telefoon Symbool Afbeeldingen - Gratis downloaden op Freepik  06 – 13 09 34 62

Richard Hebben
Mestbemiddelaar

  richard@decovik.nl
☏  0575 – 45 15 02 , keuzetoets 1
Telefoon Symbool Afbeeldingen - Gratis downloaden op Freepik  06 – 51 79 45 21